Оформляйте замовлення в будь-який час — ми опрацюємо їх максимально швидко!
Оцинкований уловлювач для відкатних воріт до 800 кг з гумовими роликами Ø46 мм та регулюванням ширини. Забезпечує м’яке, тихе закривання стулки, надійну фіксацію воріт, захист лакофарбового покриття та високу ремонтопридатність. Підходить для побутових і промислових відкатних воріт.

Оцинкований уловлювач з гумовими роликами для відкатних воріт до 800 кг — це надійний та зносостійкий елемент фурнітури, призначений для точної фіксації стулки у закритому положенні. Конструкція з регулюванням ширини дозволяє легко адаптувати уловлювач під різну товщину каркасу воріт без зварювальних робіт.
Завдяки гумовим роликам Ø46 мм ворота закриваються плавно і безшумно, без ударів та перекосів. При контакті зі стулкою відсутній метал-метал контакт, що повністю виключає пошкодження фарби та продовжує термін служби каркасу воріт.
Переваги та конструкційні особливості
Висока ремонтопридатність
Гумові ролики легко замінюються без демонтажу уловлювача. Запасні ролики завжди доступні, що значно знижує витрати на обслуговування.
У конструкції відсутні зварні шви в місцях кріплення роликів, що забезпечує точність роботи, міцність і стабільність під навантаженням.
Два вертикальні монтажні отвори на задній стінці дозволяють точно налаштувати уловлювач під будь-які відкатні ворота. Конструкція складається з двох окремих половинок, що робить виріб універсальним.
Каркас воріт контактує виключно з гумовими роликами — жодних подряпин, сколів або стирання фарби навіть при інтенсивній експлуатації.
Матеріали та технічні характеристики:
Цей уловлювач є оптимальним рішенням для надійної, тихої та довговічної роботи відкатних воріт, забезпечуючи захист конструкції та зручність обслуговування.